Wielkie otwarcie Sklepu UE z odzieżą uczelnianą

Już 14 kwietnia br. swoją działalność rozpoczęło Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach "Hossa".

W uroczystym otwarciu Sklepu UE wzięli udział przedstawiciele władz Uczelni: Prorektor ds. Edukacji i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Wojciech Dyduch, Prorektor ds. Nauki, Badań i Rozwoju Kadry Akademickiej prof. dr hab. Janina Harasim, Prorektor ds. Organizacji, Finansów i Rozwoju prof. UE dr hab. Robert Tomanek oraz Prorektor ds. Internacjonalizacji i Marketingu prof. dr hab. Sławomir Smyczek.

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego "Hossa" jest organizacją wspierającą funkcjonowanie Samorządu Studentów Uniwersytetu. Działalność Stowarzyszenia opiera się na promocji wizerunku Uniwersytetu wśród studentów oraz absolwentów. Poprzez swoje działania, Hossa dąży do integracji społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Sklep UE, który jest priorytetowym projektem Stowarzyszenia, zlokalizowany będzie w recepcji budynku CNTI. Dla osób preferujących zakupy on-line powstanie także sklep internetowy pod domeną www.sklep.ue.katowice.pl.

W dniu otwarcia nie zabrakło oprawy muzycznej oraz licznych konkursów z nagrodami. Dla chętnych była możliwość przymierzenia odzieży z najnowszej kolekcji College Basic oraz wzięcia udziału w konkursach.