Zapraszamy do udziału w bezpłatnych wydarzeniach organizowanych w ramach projektu "Gra o Karierę"

W dniach 6-10 marca 2023 Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem "Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie".

Gra o Karierę (GoK) to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP. Jego celem jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim.

Hasłem przewodnim tegorocznej GoK jest Etat czy własna firma – wybierz swoją drogę kariery.

W ramach "Gry o Karierę" odbywać się będą:

• spotkania w ramach pasma wspólnego – codziennie w godzinach 12.00-13.00 w formie online, tak by były dostępne jak najszerszemu gronu odbiorców z całej Polski tj.:
    • Komunikacja jako kluczowa kompetencja w projektowaniu ścieżki kariery – poniedziałek 6 marca br.
    • Pozyskiwanie funduszy na rozpoczęcie działalności gospodarczej – wtorek 7 marca br.
    • Wszystko co musisz wiedzieć o działalności gospodarczej w 2023 roku – środa 8 marca br.
    • Czy roboty zabiorą nam pracę? Trendy i kierunki zmian na rynku pracy – czwartek 9 marca br.
    • Etat – czy własna firma, co wybrać w dzisiejszych czasach? – debata, piątek 10 marca br.
  • dodatkowe wydarzenia organizowane przez biura karier.

W ramach ww. projektu Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach organizuje 2 wydarzenia:

• szkolenie on-line pt. Dlaczego Planer Finansowy to zawód XXI wieku?, które poprowadzi przedstawiciel firmy Investment Partners S.A. – 6 marca, w godz. 10:00-11:30.
    Szczegóły, w tym link do spotkania
  • spotkanie otwarte stacjonarne w Auli CNTI pt. Służba i ścieżki karier w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, które poprowadzi oficer katowickiej Delegatury ABW z długoletnim stażem – 7 marca, w godz. 8:15-9:30.
    Szczegóły

Szczegółowy plan wydarzeń dostępny jest na: graokariere.usz.edu.pl/wydarzenia-2023/