Zapraszamy na wykłady w ramach projektu ECC - Liderzy Przyszłości

Zachęcamy studentów i absolwentów do wzięcia udziału w wykładach polityków, biznesmenów i ekspertów, które odbędą się w ramach projektu "Liderzy Przyszłości" współorganizowanego przez UE w Katowicach podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach w dniach 20-22 kwietnia 2015 r.

Wśród gości specjalnych największej imprezy biznesowej Europy Centralnej, którzy na zaproszenie organizatora wydarzenia zgodzili się spotkać ze studentami poza główną areną Kongresowych wydarzeń, znaleźli się m.in.: Jerzy Buzek, poseł do Parlamentu Europejskiego, przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2012, prezes Rady Ministrów w latach 1997-2001, przewodniczący Rady EEC, Jakub Karnowski, prezes Polskich Kolei Państwowych, Marcin Beme, prezes Audioteki, Tadeusz Chomicki, ambasador RP w Pekinie, Sławek Muturi, założyciel Grupy Mzuri, Jyrki Katainen, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, komisarz UE ds. miejsc pracy, wzrostu, inwestycji i konkurencyjności, Dominika Bettman Prezes ds. Finansowych, Siemens Sp. z o.o., Michał Kuczmierowski, dyrektor programu Santander Universidades Banku Zachodniego WBK, Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej Vox oraz Dariusz Żuk, prezes Polski Przedsiębiorczej.

Formuła wykładów otwartych zakłada wystąpienia prelegentów oraz sesje pytań uczestników. Udział wziąć mogą studenci wszystkich studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych zarówno uczelni państwowych, jak i prywatnych. Organizatorzy zakładają, że może być to nawet od 500 do 1000 osób.

Wykłady odbywać się będą w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Szczegóły: www.eecpoland.eu/eec-liderzy-przyszlosci/

Zapisy: www.eecpoland.eu/eec-liderzy-przyszlosci/odkrywanie/

Wśród gości specjalnych największej imprezy biznesowej Europy Centralnej, którzy na zaproszenie organizatora wydarzenia zgodzili się spotkać ze studentami poza główną areną Kongresowych wydarzeń, znaleźli się m.in.:Jerzy Buzek, poseł do Parlamentu Europejskiego, przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2012, prezes Rady Ministrów w latach 1997-2001, przewodniczący Rady EEC, Jakub Karnowski, prezes Polskich Kolei Państwowych, Marcin Beme, prezes Audioteki, Tadeusz Chomicki, ambasador RP w Pekinie,Sławek Muturi, założyciel Grupy Mzuri, Jyrki Katainen, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, komisarz UE ds. miejsc pracy, wzrostu, inwestycji i konkurencyjności, Dominika Bettman Prezes ds. Finansowych, Siemens Sp. z o.o., Michał Kuczmierowski, dyrektor programu Santander Universidades Banku Zachodniego WBK, Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej Vox oraz Dariusz Żuk, prezes Polski Przedsiębiorczej.

Szczegóły: www.eecpoland.eu/eec-liderzy-przyszlosci/

Zapisy: www.eecpoland.eu/eec-liderzy-przyszlosci/odkrywanie/