Zaproszenie na jubileusz 40-lecia Oddziału AIESEC w Katowicach

26 stycznia 2019 r. odbędzie się 40-lecie Oddziału AIESEC w Katowicach. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 w hotelu Vienna House Easy Katowice przy ulicy Sokolskiej 24.


40-lecie Oddziału AIESEC w Katowicach

AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym. Od 45 lat rozwijają w młodych ludziach cechy liderów poprzez praktyczne doświadczenia w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych.

Oddział lokalny Katowice działa i rozwija się już od 40 lat. Powstał na samym początku działalności AIESEC w Polsce i był pierwszym oficjalnie zarejestrowanym oddziałem lokalnym w kraju (1979 r.). 

Co roku organizują wiele projektów edukacyjnych dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i liceów – a także dla organizacji pozarządowych, szpitali i placówek opiekuńczych w woj. śląskim. Angażują również studentów, organizując warsztaty językowe AIESEC University oraz targi pracy, praktyk i staży Dni Kariery. Dodatkowo organizują możliwość dla mieszkańców Śląsku poznania nowych kultur i osób z zagranicy poprzez program Global Host.

Szczegółowe informacje oraz zapisy

Wydarzenie na Facebooku