Ze studenta w absolwenta, czyli co po #UEKatowice

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przygotował nowy projekt z myślą o studentach i ich świadomości dotyczącej przyszłej kariery zawodowej - wydarzenie na Facebooku "ze studenta w absolwenta, czyli co po #UEKatowice", do udziału którego zaprasza wszystkich zainteresowanych. Początek 10 maja br. o godzinie 10:00.


Zdjęcie przedstawia wydarzenie Ze studenta w absolwenta, czyli co Cię czeka po #UEKatowice

W ramach projektu prowadzone są rozmowy z wieloma absolwentami naszej Uczelni, którzy z chęcią odpowiadają nam o swojej drodze przez studia oraz kolejnych szczeblach kariery po ich zakończeniu. Nie zabraknie miłych wspomnień, złotych rad i ciekawostek. Chcemy uświadomić studentom jak ważną rolę odgrywają studia i jakie istnieją możliwości rozwoju z nimi związane. Rozmowy publikowane będą regularnie w formie odcinków na naszym kanale YouTube oraz w wydarzeniu na Facebooku. Za kilka dni opublikowany zostanie pierwszy odcinek na kanale Parlamentu Studenckiego na Youtubie.

Wydarzenie zaczyna się 10 maja o godzinie i potrwa aż do 24 maja.

Zobacz wydarzenie na Facebooku oraz zasubskrybuj nas na Youtubie, aby być na bieżąco.

Projekt "Ze studenta w absolwenta, czyli co Cię czeka po #UEKatowice" jest tworzony przy wsparciu Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami (polecamy fanpage Twoja Kariera - UE Katowice).