Przejdź do menu Przejdź do treści

Oferty pracy / Job offer

Praca w instytucjach lub agencjach Unii Europejskiej

Firma / Employer
Instytucje i agencje Unii Europejskiej
lokalizacja na terenie Unii Europejskiej
Link do strony z ofertą

Szukasz pracy w instytucjach lub agencjach UE?

Sprawdź bazy stanowisk na umowy na czas nieokreślony i określony, a także dla pracowników kontraktowych, stażystów i pracowników oddelegowanych.

Zakres obowiązków / Job Description
Oferujemy / Job Benefits
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Liczba wakatów
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3