Prace Naukowo-Badawcze

 

 1. Biblioteka Specjalistyczna udostępnia  prace naukowo-badawcze wyłącznie na miejscu w Czytelni Multimedialnej,

piętro 3, bud. Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych w Katowicach, ul. Bogucicka 5.

 

2. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt z Biblioteką Specjalistyczną tel. (32)2577345,

mail b.specjalistyczna@ue.katowice.pl  lub  anna.lukowska-stachura@ue.katowice.pl

 

3. Zapytanie winno zawierać imię i nazwisko autora pracy, tytuł lub  rok wydania publikacji.

W informacji zwrotnej dostaną Państwo dane dotyczące czasu i miejsca udostępnienia pracy.

 

 

Prace Doktorskie

 

1. Prace doktorskie przed obroną

- udostępniane są do wglądu od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -14.30 w Bibliotece Specjalistycznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, piętro 7, pok. 16, bud. Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych w Katowicach , ul. Bogucicka 5.

 

2. Prace doktorskie w wersji drukowanej

- udostępniane są w Czytelni Multimedialnej Biblioteki Specjalistycznej , piętro 3, bud. Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych w Katowicach, ul. Bogucicka 5, po wcześniejszym złożeniu zamówienia telefonicznie lub mailem : - tel. 32 257 7345, mail : b.specjalistyczna@ue.katowice.pl  

- prosimy o podanie w zamówieniu imienia i nazwiska zamawiającego oraz przynajmniej jednej z informacji : autor pracy, tytuł pracy, sygnatura.

- zamówione prace należy odebrać odebrać najwcześniej następnego , a najpóźniej 7-go dnia od daty złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu konieczne będzie ponowne złożenie zamówienia.

 

Dostęp do pełnych tekstów umieszczonych w Repozytorium możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem terminali w Czytelni Multimedialnej Biblioteki Specjalistycznej, piętro 3, bud. Centrum Nowoczesnych Technologi Informatycznych w Katowicach, ul. Bogucicka 5.