Przejdź do menu Przejdź do treści

Prace Naukowo-Badawcze

  1. Biblioteka Specjalistyczna udostępnia prace naukowo-badawcze wyłącznie na miejscu w Czytelni Multimedialnej, piętro 3, bud. Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych w Katowicach, ul. Bogucicka 5.
  2. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt z Biblioteką Specjalistyczną tel. (32)2577345, mail :  b.specjalistyczna@ue.katowice.pl lub anna.lukowska-stachura@ue.katowice.pl
  3. Zapytanie winno zawierać imię i nazwisko autora pracy, tytuł lub  rok wydania publikacji.

W informacji zwrotnej dostaną Państwo dane dotyczące czasu i miejsca udostępnienia pracy.

Prace Doktorskie

  1. Prace doktorskie przed obroną udostępniane są do wglądu od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -14.30 w Bibliotece Specjalistycznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, piętro 7, pok. 16, bud. Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych w Katowicach , ul. Bogucicka 5.
  2. Prace doktorskie w wersji drukowanej udostępniane są w Czytelni Multimedialnej Biblioteki Specjalistycznej , piętro 3, bud. Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych w Katowicach, ul. Bogucicka 5, po wcześniejszym złożeniu zamówienia telefonicznie lub mailem: tel. 32 257 7345, mail: b.specjalistyczna@ue.katowice.pl  
  • prosimy o podanie w zamówieniu imienia i nazwiska zamawiającego oraz przynajmniej jednej z informacji : autor pracy, tytuł pracy, sygnatura.
  • zamówione prace należy odebrać odebrać najwcześniej następnego , a najpóźniej 7-go dnia od daty złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu konieczne będzie ponowne złożenie zamówienia.

Dostęp do pełnych tekstów umieszczonych w Repozytorium możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem terminali w Czytelni Multimedialnej Biblioteki Specjalistycznej, piętro 3, bud. Centrum Nowoczesnych Technologi Informatycznych w Katowicach, ul. Bogucicka 5.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3