Przejdź do menu Przejdź do treści

Koło „Meritum” na Dniu Otwartym UE w Katowicach

W piątek, 13 października 2023 roku, w godzinach od 9:00 do 14:00 odbył się Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Wydarzenie miało miejsce w budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (CNTI). Podczas Dnia Otwartego uczniowie szkół średnich mieli możliwość zapoznania się z ofertą rekrutacyjną Uczelni, zasadami i sprawami formalnymi związanymi z rozpoczęciem studiów na UE, ale także poznania  „życia studenckiego” poprzez pryzmat działających na uczelni organizacji oraz kół naukowych.

Uczestnikami Dnia Otwartego byli także studenci, w szczególności I roku studiów. Oni również – tuż niemal na początku roku akademickiego, poznawali swoją nową uczelnię, rozmawiali ze starszymi studentami, poznawali oferty i zasady działalności w organizacjach studenckich czy  kołach naukowych. Takiej okazji do promowania swojej działalności nie mogło nie wykorzystać również Koło Naukowe Marketingu „Meritum” działające przy Katedrze Badań Rynkowych i Marketingowych.

Opiekunem Koła jest dr hab., prof. UE Zbigniew Spyra, a Przewodniczącym mgr Marek Czekajski. Na stoisku promocyjnym Koła na zainteresowanych czekały najnowsze publikacje z artykułami studentów i doktorantów uczestniczących w dwóch ostatnich Ogólnopolskich Studencko-Doktoranckich Konferencjach Naukowych, którego organizatorem jest Koło „Meritum”. Młodzież miała możliwość poznania funkcjonowania Koła nie tylko z multimedialnej prezentacji, ale przede wszystkim dzięki rozmowom z Przewodniczącym oraz z nowym członkiem – panem Mateuszem Malcharczykiem.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca