Przejdź do menu Przejdź do treści

Udział w konferencji

Językiem wiodącym konferencji będzie język polski, jednak przewidujemy także wystąpienia, dyskusje i warsztaty w sekcjach językowych: angielskiej, niemieckiej, francuskiej, rosyjskiej, włoskiej i hiszpańskiej.

 

Zapraszamy do zgłaszania propozycji referatów (20 minut) oraz warsztatów (45 minut).

 

Równie serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji uczestników bez referatów: filologów, wykładowców i trenerów języków specjalistycznych nauczanych dla celów zawodowych oraz naukowo-teoretycznych, nauczycieli, lektorów, tłumaczy, studentów, a także wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w dziedzinie języków specjalistycznych. Mamy nadzieję, że konferencja stanie się doskonałą okazją do wymiany opinii i doświadczeń oraz dostarczy inspiracji do dalszego rozwoju zawodowego.

 

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY) oraz propozycji wystąpień (STRESZCZENIE) do dnia 31.01.2015 na adres jezyki.spec@ue.katowice.pl.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 19-20.06.2015 w budynku CNTI.

 

Opłata konferencyjna wynosi 390,- zł i obejmuje: materiały konferencyjne, certyfikat uczestnictwa, obiady (19.06 i 20.06), przerwy kawowe, uroczysty bankiet oraz publikację wygłoszonych referatów.  

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca