40. Akademia Kariery za nami

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dziękuje partnerom i uczestnikom za udział w 40. Akademii Kariery, która odbyła się w dniach 1-3 grudnia 2020.

"Akademia Kariery" to projekt mający na celu przygotowanie studentów i absolwentów do samodzielnego funkcjonowania na rynku pracy. Tematyka warsztatów porusza istotne problemy, na które studenci i absolwenci napotykają poszukując pracy lub już w jej trakcie.

Podczas 40. Akademii Kariery zrealizowano następujące szkolenia i warsztaty:

• Wykorzystanie Marketing Automation w realizacji działań marketingowych;
  • Podstawowy narzędziownik – jak napisać dobre CV, list motywacyjny oraz jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej;
  • Gdy świat stanął na głowie – jak przygotować się do procesu rekrutacji online.

Prelegentami, trenerami byli:

• Jakub Isakiewicz – Account Manager, ENCJA.COM S.A. iPresso
  • Wojciech Byrski – Account Manger, ENCJA.COM S.A. iPresso
  • Edyta Dendra – Kierownik Działu zarządzania zasobami ludzkimi, Librus sp. z o.o., sp.k.
  • Karolina Słomiany – Specjalista ds. HR, Wasko 4 Business Sp. z o.o.

Serdecznie dziękujemy prelegentom i trenerom, a także uczestnikom zajęć za tak liczny i aktywny udział.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach organizowanych i promowanych przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na FanPage'u "Twoja Kariera – UE Katowice"