Konkurs "Wybitni Absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach"

Konkurs organizowany jest przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach „COLLEGIUM”. Idea uhonorowania wybitnych absolwentek i absolwentów Uczelni narodziła się w 2021 r. Przedsięwzięcie dedykowane jest osobom, które osiągnęły bardzo dobre wyniki w minimum jednej kategorii/jednym obszarze: zawodowym, społecznym, naukowym, wschodząca gwiazda. Od drugiej edycji 2022/2023 w jednej kategorii/jednym obszarze: zawodowym, społecznym oraz naukowym.

Obsługa organizacyjna Konkursu została powierzona Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami. Jednostka współtworzy niniejszą inicjatywę, promując ją wśród swoich interesariuszy oraz prowadząc obsługę zgłoszeń.

Więcej informacji o Konkursie