Absolwenci Uczelni odnoszą kolejne sukcesy

Jak powiedział Napoleon Bonaparte "największym mówcą świata jest sukces", dlatego nic tak do Nas nie przemawia jak kolejne sukcesy Absolwentów Uczelni.

Jesteśmy dumni z ich licznych osiągnięć zawodowych i z radością przedstawiamy następujące osoby:

1. Patrycja Musiolik -  Dyrektor ds. Sprzedaży Loando Group Sp. z o.o., absolwentka Ekonomii.
  2. Krzysztof Wydmański - Członek Rady Nadzorczej Lentex S.A., absolwent Zarządzania przedsiębiorstwem.
  3. dr Ewa Gąsiorek - Członek Rady Nadzorczej Orlen S.A., absolwentka Finansów i rachunkowości.
  4. Andrzej Oślizło - Członek Rady Nadzorczej PKO Bank Polski, absolwent Zarządzania.
  5. Tomasz Tobór - Członek Zarządu Unilink S.A., absolwent Zarządzania.
  6. Anna Zając – Skarbnik Miasta Cieszyna, absolwentka Finansów i rachunkowości.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z sylwetkami wymienionych absolwentów.

Kontakt: ckwa@ue.katowice.pl