Przejdź do menu Przejdź do treści

Aktualności

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami aktywnie promowało swoją ofertę podczas Dni Otwartych

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami aktywnie uczestniczyło w Dniu Otwartym UE Katowice (8 kwietnia, 09:00-15:00) oraz w Dniu Otwartym swojej jednostki, dedykowanym dla Studentów i Absolwentów (10 kwietnia, 09:30-13:30). Obydwa wydarzenia miały miejsce w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (08.04- V poziom- Strefa Studenta, 10.04- II poziom- hol).

W pierwszym terminie stoisko promocyjne odwiedzali przede wszystkim uczniowie, planujący w najbliższym czasie rozpocząć studia w naszej Uczelni. Wielu z nich dowiedziało się, że tego typu jednostki funkcjonują w środowisku akademickim, oferując wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia i doskonalenia umiejętności niezbędnych na rynku pracy.

Podczas Dnia Otwartego, organizowanego 10 kwietnia największym zainteresowaniem cieszyły się konsultacje z doradcą zawodowym odnośnie stałych praktyk studenckich, baza ofert pracy adekwatna do kierunków kształcenia, dostępna na stronie Uniwersytetu, a także możliwość zapisów na nadchodzącą 47 edycję Akademii Kariery, w ramach której w dniach 16-22 kwietnia odbędą się bezpłatne szkolenia i warsztaty. Zainteresowani tą inicjatywą studenci i absolwenci w dalszym ciągu mogą zgłaszać swój udział za pośrednictwem formularzy dostępnych na stronie.

 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3