Corporate Readiness Certificate (CRC) – unikalne umiejętności do zdobycia

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach serdecznie zaprasza studentów i absolwentów do 2 lat po ukończeniu studiów do udziału w kolejnej edycji programu Corporate Readiness Certificate (CRC). Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Rejestracja trwa do 21 lutego 2021 r. do godz. 23:59.

Corporate Readliness Certificate (CRC) to prestiżowy program dla studentów i absolwentów. Jego organizatorami są liczące się na rynku firmy, takie jak: IBM, ING Tech Poland, Accenture, a od tego roku również Ernst & Young (EY). Partnerami programu są wybrane uczelnie wyższe (w tym nasz Uniwersytet). W roku 2021 program będzie realizowany online.

Szkolenia są skierowane do studentów i absolwentów do dwóch lat po ukończeniu studiów największych śląskich uczelni. Uczestnicy programu będą mieli możliwość uczestniczenia w wykładach oraz szkoleniach z zakresu IT i biznesu, realizowanych w ramach 17 ścieżek.

WYBIERZ INTERESUJĄCE CIĘ ŚCIEŻKI I ZGŁOŚ SIĘ DO PROGRAMU.

Ścieżki:

• Developing Modern Azure Based Applications (Accenture)
  • Operational Technology (OT) and Internet of Things (IoT) Security (EY)
  • Web application penetration testing (EY)
  • Client Management in Business Environment (IBM)
  • Cloud Development and Operations (IBM)
  • Design Thinking - Facilitation and Methodology (Advanced) (IBM)
  • Design Thinking in a Nutshell (Basic) (IBM)
  • IT Architecture (IBM)
  • IT Services Management (IBM)
  • Mainframe (IBM)
  • Project Management with AGILE methodology (IBM)
  • Design Journey (ING Tech Poland)
  • Developer's Journey (ING Tech Poland)
  • Kim jest lider w organizacji zwinnej? (ING Tech Poland)
  • MS SQL Server (ING Tech Poland)
  • Oracle SQL/PLSQL - Introduction (ING Tech Poland)
  • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – technologiczna i organizacyjna obrona przed zagrożeniami (ING Tech Poland).

Program oferuje szybki rozwój umiejętności i kompetencji, a także zdobycie podstaw praktycznej wiedzy z obszaru IT, dzięki czemu uczestnicy programu będą mieli możliwość pracy w środowisku biznesowym. Najlepszym studentom zostanie zaoferowany staż/praktyki w firmie, która prowadziła wybrane przez niego szkolenie. Po zdanym egzaminie kończącym kurs uczestnik otrzyma ceniony wśród pracodawców certyfikat.

Opis ścieżek wraz informacjami o egzaminach i terminach zajęć znajduje się w plikach poniżej.

ZGŁOSZENIA

W Programie udział wezmą osoby, które uzyskają najlepszy wynik na egzaminach wstępnych. Zaplanowane są one na 24 i 25 lutego br. w formie zdalnej.

Zgłoszenia trwają do 21.02.2021 r. godz. 23:59.

Formularz zgłoszeniowy: https://politechnikacati.rstat.pl/survey/survey/index/form_id/108/logout/1/

W dniu 22 lub 23 lutego 2021 – do osób, które dokonają zgłoszenia – zostanie przysłany e-mail ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi egzaminu kwalifikacyjnego. Egzamin odbędzie się online w formie Google Forms i to właśnie on zdecyduje czy kandydat zakwalifikuje się do programu. Zajęcia zaczynają się już w marcu i potrwają do maja/czerwca br.

Dodatkowe informacje otrzymasz bezpośrednio w Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zapraszamy również do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach organizowanych i promowanych przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na FanPage'u "Twoja Kariera - UE Katowice" (@TwojaKarieraUE): https://www.facebook.com/TwojaKarieraUE