Przejdź do menu Przejdź do treści

Aktualności

10 kwietnia - Dzień Otwarty Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami dla Studentów i Absolwentów

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami po raz kolejny w tym roku serdecznie zaprasza Studentów oraz Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na Dzień Otwarty, który odbędzie się w środę 10 kwietnia w budynku CNTI (poziom 2) w godzinach między 09:30 a 13:30.

Odwiedzający stoisko poznają atrakcyjne oferty pracy i propozycje stałych praktyk, dedykowane dla poszczególnych kierunków studiów. Zainteresowanym zostaną przedstawione autorskie, cykliczne projekty edukacyjno-doradcze, przygotowujące do samodzielnego funkcjonowania na rynku pracy, wspierające rozwój kompetencji miękkich oraz umożliwiające poznanie otoczenia biznesowego. Ponadto w ofercie Centrum wiele innych działań, służących aktywizacji zawodowej i zacieśnianiu więzi ze Studentami i Absolwentami.

Podczas Dnia Otwartego:

  • dowiesz się jak znaleźć praktykę dedykowaną Twojemu kierunkowi studiów, co umożliwia Baza stałych ofert praktyk,
  • zapoznasz się z ogłoszeniami rekrutacyjnymi bezpośrednio od firm i instytucji - praca, praktyki staże,
  • poznasz projekty, takie jak Akademia Biznesu i Akademia Kariery, w ramach których organizowane są bezpłatne szkolenia i warsztaty,
  • umówisz się na spotkanie z doradcą, skonsultujesz swoje CV i wyznaczysz własną ścieżkę kariery,
  • pobierzesz bezpłatną publikację z zakresu rozwoju zawodowego i rynku pracy,
  • będziesz mieć możliwość zostania naszym praktykantem - Ambasadorem. 

Zachęcamy do dołączenia również za pośrednictwem Facebooka.

Niniejsze wydarzenie może być rejestrowane/nagrywane przez Organizatora. Planowane jest wykonywanie filmów, zdjęć oraz zrzutów ekranu, które następnie zostaną opublikowane przez  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w ramach sprawozdania/informacji upowszechniającej wydarzenie. Biorąc udział w inicjatywie wyrażają Państwo zgodę na rozpowszechnienie wizerunku. Uczestnicy, godząc się na udział w przedsięwzięciu, akceptują jego postanowienia. 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3