Przejdź do menu Przejdź do treści

Aktualności

KeywordsCon - wpadnij na bezpłatny konwent gier wideo w Katowicach!

Keywords Studios oraz jego siostrzana firma Sperasoft mają przyjemność zaprosić na inauguracyjną edycję konwentu gier wideo KeywordsCon, która odbędzie się już w sobotę, 13 kwietnia w Global Office Park w centrum Katowic. Wydarzenie jest bezpłatne i przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jest jednym z partnerów tego konwentu, który odbędzie się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Katowic Marcina Krupy.

KeywordsCon rozpocznie się o 10:00 odsłonięciem figurki gamingowego beboka przez włodarzy miasta. A co nas czeka potem? Dziewięć godzin pełnych aktywności!

W programie m.in.:

  • prelekcje o karierze w gamedev, zarządzaniu społecznością graczy, roli sztucznej inteligencji w produkcji gier wideo czy grach sprzed lat,
  • panele dyskusyjne o roli kobiet w świecie gier wideo i początkach kariery w branży,
  • warsztaty z kompetencji miękkich,
  • próbne sesje treningowe,
  • inspirujące spotkania z artystami 3D.

Wszystkie powyższe wystąpienia będą prowadzone w języku angielskim, aby również osoby nieposługujące się językiem polskim mogły zdobyć nową wiedzę. Nie zabraknie również rozrywki: strefy gier retro, planszówek, turniejów gamingowych czy automatów do gier. Pomiędzy tymi wszystkimi atrakcjami będzie można porozmawiać z rekruterami o możliwościach współpracy, kupić gadżety gamingowe albo wyskoczyć po coś pysznego do food trucka.

Szczegółowa agenda zostanie udostępniona na dniach.

Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie: https://form.typeform.com/to/uPmeeHQo

Dołącz do strony wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/719396040035873

Keywords Studios to światowy lider usług technicznych i kreatywnych dla branży gier wideo. Katowicki oddział jest największym w Europie. Functionality QA (testy funkcjonalne), Player Engagement (wsparcie gracza) i Localization QA (testy lokalizacyjne) – to głównie w tych działach zatrudnienie znalazło aż 1300 osób o różnym poziomie doświadczenia zawodowego!

Sperasoft, a Keywords Studio to wiodący współtwórca gier wideo klasy AAA z siedzibą główną w samym sercu Doliny Krzemowej. Polskie biura są ulokowane w Krakowie i Warszawie. Grafika 3D, inżynieria i rozwój gier – firma jest ekspertem w tych i innych kluczowych obszarach tworzenia topowych tytułów.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3