Nowe programy rozwojowe w ramach Stypendiów Santander #LifelongLearning

Ruszają nabory na kolejne Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia cenionych na rynku kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy.

Obecnie trwają nabory na:

• Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council

500 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych osób uzyska dostęp do materiałów  dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu IELTS. Projekt kierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów polskich uczelni wyższych oraz wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i chcą rozwijać znajomość języka angielskiego.

Aplikuj do 6 czerwca 2021 r., godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts

Zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.

Grupa Santander wspiera szkolnictwo wyższe

Grupa Santander przeznaczyła ponad 2 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 630 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

W razie pytań proszę o kontakt z santander.universidades@santander.pl