Relacja z 43. Akademii Kariery

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dziękuje partnerom i uczestnikom za udział w kolejnej edycji Akademii Kariery, która odbyła się w dniach 5-8 kwietnia 2022 r.

Podczas spotkań on-line zrealizowano sześć ciekawych, cieszących się dużym zainteresowaniem tematów, w których studenci i absolwenci mogli pogłębić swoją wiedzę zdobyć nowe kompetencje i umiejętności z zakresu HR (Human Resources Management), ubezpieczeń społecznych, a także odpowiedzieć na pytanie, jak zaplanować swoją karierę w branży funduszy inwestycyjnych typu private equity (PE).

Tematy poszczególnych szkoleń i warsztatów:

I. szkolenie: Budowanie marki osobistej na rynku pracy, TSL Silesia Group Sp. z o.o.
II. warsztat: pt. Akademia Menedżera | ANGELIKA ZADUNAJSKA, Studio Zdrowia
III. szkolenie: pt. How to plan your career in private equity | Level20, Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych
IV. szkolenie: pt. Własna firma, praca na etacie, a do tego jeszcze zlecenie – ratunku! Kto płaci składki na ubezpieczenia społeczne? | ZUS, Oddział w Chorzowie
V. warsztat: pt. Recruitment Through the Looking Glass, Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua
VI. szkolenie: pt. Selekcja pracowników na podstawie analizy CV oraz profili na LinkedIn, Rockwell Automation Sp. z o.o.

Serdecznie dziękujemy prelegentom za ciekawie przygotowane spotkania, a uczestnikom za liczny i aktywny w nich udział.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach organizowanych i promowanych przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na FanPage’u "Twoja Kariera – UE Katowice".