23 września 2026, w godz. 10:00-11:30 zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest firma MindPal Sp. z o.o.
Warsztat on-line poświęcony jest przygotowaniu uczestników do zbudowania pierwszego zespołu w małej firmie: od oceny czy zatrudnienie to właściwa odpowiedź na problem biznesowy, przez zdefiniowanie roli i przeprowadzenie rekrutacji, po wdrożenie oraz motywowanie nowej osoby. Dodatkowy cel to pokazanie bezpiecznego i odpowiedzialnego wykorzystania AI w prostych dzianiach HR.
Podczas szkolenia uczestnicy:
- zrozumieją różnicę pomiędzy problemem biznesowym a potrzebą zatrudnienia
- poznają etapy krótkiego procesu rekrutacyjnego oraz projektu pierwszej roli (cel, odpowiedzialność i oczekiwany wynik)
- zapoznają się ze znaczeniem jasnych warunków współpracy, wdrożenia i informacji zwrotnej
- dowiedzą się jakie są podstawowe ryzyka związane z wykorzystaniem AI i przetwarzaniem danych kandydatów
Warsztat skierowany jest do wszystkich osób, które jako przyszli pracodawcy chcą przygotowywać przejrzyste ogłoszenia oraz jasno określać kryteria wyboru. Wydarzenie ukierunkuje do układania odpowiednich pytań behawioralnych i właściwego wdrażania do pracy nowych osób.
Dzięki warsztatowi uczestnicy nauczą się z szacunkiem komunikować swoje oczekiwania i decyzje, a także brać odpowiedzialność za decyzje wspierane przez narzędzia AI.
Termin: 23.09.2026
Miejsce: szkolenie on-line
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy
Formularz służy do organizacji spotkania a dane osobowe, które są przez uczestników podawane celem udziału w spotkaniu, będą przetwarzane do tychże celów przez organizatora – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.
Z odpowiednią klauzulą informacyjną RODO Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach można się zapoznać u administratora, na stronie internetowej administratora oraz w Biuletynie Informacji Publicznej administratora: bip.ue.katowice.pl/klauzule-informacyjne-rodo.html
Niniejsze wydarzenie może być rejestrowane/nagrywane przez Organizatorów. Podczas niniejszego wydarzenia mogą być robione zdjęcia. Ww. nagrania i zdjęcia mogą być następnie publikowane na stronach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i MindPal Sp. z o.o. w ramach sprawozdania/relacji z wydarzenia. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażają Państwo zgodę na publikowanie wizerunku.
Uczestnicy, godząc się na udział w wydarzeniu, akceptują jego zasady.









Dołącz do nas