Weź udział w wizycie studyjnej z eq system!

Rozpoczynamy rok akademicki z wizytami studyjnymi dla studentów w formie zdalnej w ramach projektu "Blisko – Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach".

Studiujesz Analitykę Gospodarczą? Weź udział w wizycie studyjnej z eq system!

Wizyta studyjna #online 26.10.2021 oraz 09.11.2021. W programie min:

• Zapoznanie z firmą oraz rozmowy o najbardziej przyszłościowych zawodach
  • Poznanie systemu xprimer wraz z jego funkcjonalnościami

Zarejestruj się poprzez formularz zgłoszeniowy

Eq system doradza, tworzy i wdraża rozwiązania informatyczne dostosowane do firm o różnej wielkości, strukturze, reprezentujących różne branże. Proponowane przez nas narzędzia wspierają przedsiębiorstwa w zakresie kompleksowego zarządzania, zarówno w obszarze HR, jak i produkcji.

W eq system mamy głowy pełne pomysłów i stawiamy na ciągły rozwój. Na przestrzeni ostatnich 30 lat zrealizowaliśmy ponad 1600 projektów dla ponad 1000 klientów, a liczba użytkowników naszego autorskiego systemu XPRIMER przekroczyła 67 000.

Uwaga! Wizyta skierowana do studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia.

Jeżeli jesteś zainteresowany wizytą studyjną:

Krok 1. Wypełnij poprawnie formularz:

Krok 2. Dostarcz komplet dokumentów do Biura Organizacyjno-Kancelaryjnego p. 218 bud N

e-mail: bwgia.projekt@ue.katowice.pl,

Komplet dokumentów do pobrania: