Przejdź do menu Przejdź do treści

Aktualności

Wywiady z naszymi absolwentami

W sierpniu, w ramach inicjatywy "Ścieżki karier studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach" ukazały się dwa nowe wywiady z absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Celem inicjatywy jest przedstawienie sylwetek absolwentów naszej Uczelni, pracujących na różnych stanowiskach w różnych firmach i instytucjach. Wierzymy, że doświadczenia zawodowe naszych Absolwentów pozwolą studentom Uniwersytetu bardziej świadomie wkroczyć na rynek pracy. 

Tym razem swoim doświadczeniem podzieliła się Julia Hołojda, która studiowała na Kierunku Przedsiębiorczość i finanse. Obecnie Pani Julia pracuje w firmie rodzinnej Techniki Lakiernicze Sołtysiak Sp. J. Wywiad dostępny jest na stronie.

Na pytania odpowiedziała również Monika Szyguła - absolwentka Kierunku Przedsiębiorczość i finanse zajmującą się udzielaniem korepetycji z matematyki w ramach działalności nierejestrowanej, prowadzonej w oparciu o obowiązujące przepisy prawne, które dają taką możliwość. Aktualnie studentka studiów II stopnia na kierunku Przedsiębiorczość i Finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Wywiad można przeczytać tutaj.

Więcej wywiadów z absolwentami na stronie: www.ue.katowice.pl/absolwenci/wywiady-z-absolwentami.html 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy