XX Jubileuszowa Konferencja Naukowa z cyklu Zarządzanie wartością

Udział Dr Anny Dewalskiej-Opitek w konferencji naukowej pt. "Post(?)pandemiczna perspektywa wartości".

Dr Anna Dewalska-Opitek wzięła udział w XX Jubileuszowej Konferencji Naukowej z cyklu Zarządzanie wartością, pt. "Post(?)pandemiczna perspektywa wartości".

Konferencja odbyła się w dniach 8-11 października 2022 r. w Gdańsku i Sztokholmie i zorganizowana była przez Katedrę Ekonomiki Przedsiębiorstw oraz Katedrę Bankowości i Finansów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, a także Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej.

Dr Anna Dewalska-Opitek wygłosiła referat pt."The power of archetypes in creating value through business-to-consumer relations - an entrepreneurial perspective" wraz ze współautorką, dr hab. Katarzyną Bilińską, prof. UE, Kierownikiem Katedry Zarządzania Marketingowego i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.