6th Conference Tourism Management and Related Issues

Pracownicy Katedry Teorii Zarządzania reprezentowali Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach podczas Szóstej Międzynarodowej Konferencji na temat Zarządzania Turystyką i powiązanych zagadnień w Krakowie.

Prof. dr hab. Wojciech Czakon, dr Patrycja Klimas, dr Katarzyna Czernek i mgr Dagmara Wójcik wzięli udział w Konferencji organizowanej przez European Institute for Advanced Studies in Management (EIASM) w dniach 22-23 września 2016r. w Krakowie.

Konferencja poświęcona była głównie tematom związanym z zarządzaniem w turystyce, szeroko rozumianym zarządzaniem wypoczynkiem, hotelarstwem, ale także tematom związanym m.in. z antecedencjami współpracy międzyorganizacyjnej w turystyce, polityce turystycznej, odnawialnym źródłom energii i turystyki, czy też zarządzaniu transportem lotniczym.

Więcej informacji znaleźć można pod linkiem: 6th Conference Tourism Management and Related Issues