Capri Summer School 2017

W dniach 11-15.09.2017r. mgr Patrycja Juszczyk wzięła udział w V edycji Capri Summer School. Zgłaszając swój projekt badawczy, znalazła się wśród wybranych 25 doktorantów z całej Europy, otrzymując szansę na doskonalenie swojego warsztatu metodologicznego, metod gromadzenia danych oraz technik analitycznych w tym analizy treści i dyskursu.

Organizatorami tegorocznej edycji byli: Department of Economics, Management, Institutions at University of Napoli Federico II we współpracy z Cardiff Business School, Cass Business School, SciencesPo, Grenoble Ecole de Management, HEC Paris, Open University, Hasselt University, Stockholm School of Economics & Score, Rotterdam School of Management, Aalto University. Organizatorami tegorocznej edycji byli: Department of Economics, Management, Institutions at University of Napoli Federico II we współpracy z Cardiff Business School, Cass Business School, SciencesPo, Grenoble Ecole de Management, HEC Paris, Open University, Hasselt University, Stockholm School of Economics & Score, Rotterdam School of Management, Aalto University.