Zaproszenie na 21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach weźmie udział w 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 26-29 października w Centrum Handlowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce służących promocji czytelnictwa. Gościem honorowym tegorocznej edycji będzie Francja.

Uczestnictwo w Targach potwierdziło prawie 700 wystawców i ponad 500 zaproszonych gości: pisarzy, poetów, publicystów, aktorów, muzyków. Zaplanowano bogaty program towarzyszący: prezentacje nowości wydawniczych, warsztaty twórcze, spotkania z autorami na stoiskach i w ramach salonu literackiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatora

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Wydawnictwa uczelniane będą ulokowane w jednym z pięciu salonów tematycznych – w Salonie Wydawców Akademickich i Naukowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów Książki w Krakowie, których tegoroczne hasło brzmi: „Czytam i staję się wolny”.