Zapisz się na studia magisterskie na UE Katowice

Jesteś już po obronie? Myślisz o kontynuacji kariery naukowej lub o połączeniu kształcenia akademickiego z karierą zawodową? A może chcesz rozwinąć swoje umiejętności językowe na studiach po angielsku? Zapisz się na studia magisterskie i złóż dokumenty! Czekamy na Ciebie przez cały lipiec oraz na początku września.


Trwa rekrutacja i składanie dokumentów na studia magisterskie na UE Katowice. Zespół naszych sekretarzy czeka nas Ciebie w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (ul. Bogucicka 5) na poziomie 4, gotów przyjąć Twoje dokumenty na studia.

Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą naszych zniżek dla kandydatów na studia niestacjonarne. Złóż dokumenty do 14 lipca i zyskaj 300 złotych!

Studia magisterskie na naszej uczelni to doskonała szansa na zdobycie eksperckiej wiedzy, poszerzenie horyzontów, a przede wszystkim na zwiększenie swojej atrakcyjności na rynku pracy. 

Sprawdź pełną listę kierunków na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych oraz nasze nowości:

PRZEWODNIK DLA KANDYDATÓW

Jeśli jeszcze nie posiadasz dyplomu możesz dostarczyć zaświadczenie o ukończeniu studiów. Nie możesz złożyć dokumentów osobiście? Nie martw się! Może to zrobić wyznaczona przez Ciebie osoba bez dodatkowych formalności. 

Poniżej znajdziesz garść najważniejszych informacji, aby proces rekrutacji przebiegł sprawnie i bezstresowo: 

Nie przegap żadnego terminu i bądź na bieżąco z naszym terminarzem rekrutacji:

Trzymamy kciuki!