Przejdź do menu Przejdź do treści

KROK PO KROKU...

Każda osoba zainteresowana uzyskaniem wsparcia oferowanego przez Uczelnię musi zarejestrować się w Centrum Dostępności, a następnie wypełnić Wniosek o przyznanie wsparcia. Formularze dostępne są w wersji elektronicznej (poniżej). Istnieje możliwość wypełnienia formularzy w wersji papierowej - druki dostępne są w Centrum Dostępności. Potrzebne informacje w zakładce - Procedury. Koniecznie przeczytaj, żeby wiedzieć "co dalej". 

Uwaga!
Rejestrujesz się tylko raz (w ciągu całego okresu trwania studiów)!
Wniosek o wsparcie wypełniasz w miarę potrzeb (możesz go wypełniać kilkakrotnie).

Jeśli nie jesteś zarejestrowany...

Należy wypełnić Formularz Rejestracyjny (on-line). Dokument ten automatycznie jest wysyłany na Państwa mail. Jest to jedyny formularz, który po wydrukowaniu i podpisaniu muszą Państwo osobiście dostarczyć do Centrum wraz kopią z dokumentacji medycznej potwierdzającej Państwa stan zdrowia (oryginał do wglądu). W wyjątkowych sytuacjach dopuszcza się przesłanie dokumentów listem poleconym na adres:

Centrum Dostępności
UE Katowice
ul. 1 Maja 50
40-287 Katowice

Formularz Rejestracyjny wypełniają Państwo tylko raz (chyba, że ulegnie zmianie stan Państwa zdrowia). Dokładny opis postępowania znajduje się w zakładce Formularze, procedury, terminy.

Jeśli jesteś zarejestrowany...

Należy wypełnić Wniosek o przyznanie wsparcia (on-line). Jest to formularz, w którym znajdziecie Państwo wszystkie formy wsparcia oferowane przez Uczelnię. Nie ma potrzeby drukowania tego dokumentu. Wniosek o przyznanie wsparcia mogą Państwo wypełniać wielokrotnie, w miarę potrzeb.

TERMINY

Semestr zimowy
Wnioski dot. zajęć wyrównawczych z w-f oraz j. obcego należy składać do 31 października  br. akademickiego. Wnioski dot. innego rodzaju wsparcia należy składać najpóźniej na 3 tygodnie przed oczekiwanym terminem wsparcia.

Semestr letni
Wnioski dot. zajęć wyrównawczych z w-f oraz j. obcego należy składać do 28 lutego br. akademickiego. Wnioski  dot. innego rodzaju wsparcia należy składać najpóźniej na 3 tygodnie przed oczekiwanym terminem wsparcia.

 

PROSIMY KORZYSTAĆ Z FORMULARZY ON-LINE (przyspiesza to proces wydania decyzji):

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3