Przejdź do menu Przejdź do treści

prof. dr hab. Zofia Kędzior

10 rocznica śmierci prof. Zofii Kędzior

29 listopada 2021 r. mija 10 lat od śmierci prof. Zofii Kędzior, Kierownik Katedry Rynku i Konsumpcji w latach 2001-2011. Zapraszamy do udziału w mszy w Jej intencji - 1 grudnia, godzina 18.30.

  

29 listopada 2021 roku mija 10 lat od śmierci prof. dr hab. Zofii Kędzior, kierownika Katedry Rynku i Konsumpcji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w latach 2001-2011. Pani Profesor zapisała się w naszej Pamięci jako niezwykła Osoba, wspaniały Przyjaciel, dobry i inspirujący Szef, wyjątkowy Nauczyciel i Mistrz, wybitny Naukowiec i dociekliwy Badacz, a także znakomity Organizator i Integrator środowisk akademickich.

Msza św. w intencji śp. Prof. dr hab. Zofii Kędzior zostanie odprawiona 1 grudnia 2021 roku o godz. 18.30 w kościele pw. Opatrzności Bożej w Katowicach-Zawodziu.

Informacje na temat przebiegu pracy zawodowej, naukowej i organizacyjnej śp. Prof. dr hab. Zofii Kędzior znajdują się na stronie Katedry Rynku i Konsumpcji  pod linkiem: https://www.ue.katowice.pl/jednostki/katedry/we/katedra-rynku-i-konsumpcji/pamieci-profesor-dr-hab-zofii-kedzior.html

Dołącz do nas

Nasi partnerzy