Koło Naukowe Rynku i Konsumpcji "SprzedaJEMY!" - zebranie założycielskie!

Zapraszamy do tworzenia i działania w nowym Kole Naukowym Rynku i Konsumpcji "SprzedaJEMY!"

Katedra Rynku i Konsumpcji działająca na Wydziale Ekonomii zaprasza do działania w tworzącym się właśnie Kole Naukowym Rynku i Konsumpcji "SprzedaJEMY!" wszystkich studentów i doktorantów zainteresowanych takimi zagadnieniami jak: handel, sprzedaż, zachowania nabywców / klientów, badania rynku, działania marketingowe.

To szansa na rozwój Twoich zainteresowań, lepsze przygotowanie do pisania prac dyplomowych, badanie branż, które Cię interesują i nowe znajomości.

Jeśli chcesz poszerzyć Swoją aktywność, zapraszamy na zebranie założycielskie Koła (wraz z wyborami Władz Koła):

Wtorek, 8 listopada 2022 r., godzina 17.00, sala 101E

Jeśli nie możesz być z nami "na żywo", dołącz do spotkania on-line.

Zgłoś chęć udziału w spotkaniu za pomocą formularza Google:

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Koła, napisz maila do dra Kajetana Sucheckiego: kajetan.suchecki@uekat.pl

SPRZEDAJMY COŚ WSPÓLNIE!