Nasz pracownik poprowadził wykłady w Hiszpanii

Pracownik Katedry Rynku i Konsumpcji dr Kajetan Suchecki poprowadził zajęcia dydaktyczne w Universidad de Malaga w Hiszpanii podczas organizowanego Economics & Business International Week.

W dniach 23-27 maja 2022 r. na Universidad de Malaga w Hiszpanii odbył się Economics & Business International Week, w trakcie którego Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach reprezentował adiunkt w Katedrze Rynku i Konsumpcji dr Kajetan Suchecki. W ramach wydarzenia nasz pracownik prowadził wykłady pt. Typologies of consumers of cultural routes, w których uczestniczyli studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Biznesu (Facultad Ciencias Económicas y Empresariales) hiszpańskiej Uczelni.

Przygotowany temat spotkał się z ciepłym przyjęciem, a wydarzenie było okazją do wymiany doświadczeń naukowych i dydaktycznych w międzynarodowym gronie pracowników akademickich.