Kolejny sukces członków Studenckiego Koła Naukowego Transportu (SKNT)

Miło nam poinformować, że Pani Anna-Maria Diaczek oraz Pani Weronika Garduła studentki 3 roku Logistyki na Wydziale Ekonomii oraz członkinie SKNT zdobyły I miejsce w konkursie na najlepszy referat wygłoszony podczas IX Warszawskich Dni Logistyki, które odbyły się w dniach 9-10.05.2019r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ta ogólnopolska studencka konferencja naukowa w tym roku zorganizowana została pod hasłem „Ekologistyka w rozwoju społeczno-gospodarczym”.

Pani Anna-Maria Diaczek i Pani Weronika Garduła wygłosiły referat pt. Ekologiczne opakowania w przemyśle kosmetycznym – trend czy realny wzrost świadomości konsumentów? Artykuł pod tym samym tytułem uzyskał pozytywną recenzję i zostanie opublikowany w Zeszytach Naukowych SGGW w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!