Dni Kariery 2022

24 marca br. w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyła się kolejna edycja Dni Kariery. "Łączymy świat akademicki z biznesem" - pod tym hasłem AIESEC zaprosił uczestników wydarzenia do spotkania z firmami i wzięcia udział w zorganizowanych aktywnościach.

AIESEC organizuje targi pracy od 30 lat. Młodzi ludzie mają możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w wiodących firmach w Polsce!

Podczas wydarzenia studenci mieli okazję spotkać się z przedstawicielami takich firm, jak m.in. Kaufland, Walter Group, Ministerstwo Obrony Narodowej oraz EY. Dodatkowo specjaliści podpowiadali, jak stworzyć dobre CV, odkrywali sekrety serwisu LinkedIn, a najbardziej ambitni studenci mieli okazję aplikować o staże i międzynarodowe programy wolontariatu.

Zobacz więcej w wydarzeniu na Facebooku