Spotkanie studentów GiZP z praktykiem

22 stycznia 2020 r. podczas prowadzonych zajęć na kierunku Gospodarka i Zarządzanie Publiczne studenci wysłuchali wykładu dr Elżbiety Lis.

Na zajęciach z przedmiotu "Międzynarodowe standardy zarządzania ryzykiem" studenci 3-go roku studiów stacjonarnych realizowanych na kierunku: Gospodarka i Zarządzanie Publiczne, w ramach specjalności: Zarządzanie ryzykiem w organizacjach, mieli możliwość wysłuchania wykładu, a następnie dyskusji z Panią dr Elżbietą Lis – radcą prawnym i doradcą podatkowym jako osobą reprezentującą Andersen Tax & Legal w Katowicach.

Wykład dotyczył problematyki zarządzania ryzykiem podatkowym jako istotnego zagadnienia (rodzaju ryzyka) rozważanego w ujęciu nie tylko krajowym, ale również międzynarodowym. Spotkanie wzbudziło zainteresowanie studentów, którzy otrzymali przede wszystkim dużą porcję wysokospecjalistycznej wiedzy.

Studenci otrzymali również materiały promocyjne od reprezentowanej przez Panią dr Elżbietę Lis, firmy konsultingowej.

Spotkanie moderował dr Piotr Tworek.