Rusza konkurs "Wybitni Absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach"

Zachęcamy Państwa do zgłaszania kandydatur

W roku 2022 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach obchodzi 85 lat istnienia, natomiast Stowarzyszenie Absolwentów – przyjmując, że kontynuuje działalność powstałego w 1937 roku „BRATNIAKA” również będzie obchodzić 85 lecie. W związku z powyższym Uniwersytet  Ekonomiczny w Katowicach  oraz Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach „COLLEGIUM’ postanowili, aby od 2022 roku w trakcie Święta Uczelni tj. w styczniu każdego roku przyznawać i wręczać  czterem absolwentkom/ absolwentom, którzy ukończyli studia I, II stopnia lub studia jednolite magisterskie w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Katowicach (WSE), Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach (AE Katowice) lub Uniwersytecie Ekonomicznym  w Katowicach (UE Katowice), niezależnie od ich rodzaju i formy. Tytuł i Statuetkę „Wybitna Absolwentka/Wybitny Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Szczegółowe informacje  na temat statuetki oraz obchodów znajdziecie Państwo na stronach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach