Przejdź do menu Przejdź do treści

Zjazd rok 2008

14.06.2008r. odbył się w Katowicach  ZJAZD ABSOLWENTÓW AKADEMII EKONOMICZNEJ im. Karola Adamieckiego w Katowicach
IMPREZA PLENEROWA „WSPOMNIENIA MINIONYCH LAT”

W programie Zjazdu było m.in:

  • projekcja filmu i zdjęć z ubiegłorocznego Jubileuszowego Zjazdu Absolwentów,
  • konkursy z nagrodami,
  • muzyka mechaniczna,
  • uroczyste powitanie,
  • wystąpienia władz Uczelni i stowarzyszenia „Collegium” oraz zaproszonych Gości.

Program artystyczny: AZIR i ASHIMA

Fakir, połykacz ognia ( Azir i Ashima ), artyści, którzy odporni są na ból i ogień… Ich występy wzbudzają podziw i zdumienie. Po tłuczonym szkle spacerują boso jak po miękkim dywanie, sypiają na ostrych gwoździach a ostre kosy ich nie ranią! Do AZIRA należą dwa rekordy Guinnesa zdobyte w 2003 roku: przez 4 minuty, leżąc plecami na potłuczonym szkle, trzymając na brzuchu deskę „najeżoną” gwoździami i na niej dodatkowo beczkę z piwem – połykał ognie! Jest to jedyny taki rekord. Do ASHIMY należą również dwa rekordy Guinnesa: w biegu po ścieżce na przemian wysypanej szkłem i gwoździami i równoczesnym połykaniem ognia.

Koncert muzyczny MONA LISA

Mona Lisa to pseudonim artystyczny piosenkarki Renaty Niedbal-Witta. Renata Niedbal-Witta, z wykształcenia prawnik, rozpoczęła swą artystyczna karierę jako solistka orkiestry radiowej pod dyr. Jerzego Miliana w Katowicach. Występowała w takich krajach jak: Finlandia, Szwecja, Niemcy, Turcja, Egipt, Austria z międzynarodowym programem artystycznym i ze znanymi polskimi artystami. W jej repertuarze znalazły
się piosenki w różnych stylach od soulu poprzez jazz, rock and roll, country, pop.

Śpiewała w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, tureckim. Obecnie jest członkiem ZAIKS-u jako autorka tekstów. Ma na swym koncie ok. 100 tekstów piosenek.

Pod pseudonimem Mona Lisa, piosenkarka nagrała kilkanaście teledysków, 10 płyt CD, 11 kaset i jedną kasetę video. Wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, w koncercie „Dance Day” na molo oraz w katowickim Spodku z grupą Boney M.

Obecnie Mona Lisa koncertuje z zespołem: dziewczyny, które śpiewają i tańczą. Koncerty zespołu to niepowtarzalny show. Dziewczyny, przepiękne kolorowe stroje zmieniają podczas występu, a do każdej piosenki maja przygotowane układy choreograficzne.

POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

Po godzinie 22.00  Spotkanie przy muzyce minionych lat w Klubie Studenckim ARKADA!!! Czas umilał nam zespół jazzu tradycyjnego KAYO BAND

Galeria zdjęć

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3