Za nami - Zjazd Absolwentów 28 października 2016 roku.


Fundacja im. Karola Adamieckiego Uniwersytetu Ekonomicznego

Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego

w Katowicach „COLLEGIUM”

oraz

JM REKTOR dr hab. Robert Tomanek, prof. UE

zapraszają  na

COROCZNY ZJAZD ABSOLWENTÓW

/ Katowice ul. Bogucicka 14  A -  Budynek „F” Klub ARKADY/

28 października 2016 roku - piątek

 Program Zjazdu Absolwentów:

18.00 -  18.30

Rejestracja uczestników.

18.30 – 19.00

Wystąpienie władz Uczelni, Stowarzyszenia i Fundacji oraz zaproszonych gości.

19.00 – 20.00

Występ Zespołu „Kwadrat” Reaktywacja:

21 września br. pod skrzydłami artystycznymi Stefana Sendeckiego grupa Kwadrat w składzie funkcjonujących zawodowo muzyków postanowiła reaktywować swoją muzykę i przekazywane treści w piosenkach, obudzić po latach wartości artystyczne, które  nadal są aktualne. Teraz w składzie: Marcin Wawrzynowicz wokal, Stefan Sendecki - instrumenty klawiszowe, Adam Otreba – gitara, Jan Gałach – skrzypce, Jacek Gazda - gitara basowa, Michał Giercuszkiewicz  perkusja

Zespół „Kwadrat” powstał w lutym 1977 roku i początkowo trzymał się formuły wyłącznie instrumentalnej. Swoją nazwę zaczerpnął od nazwy katowickiego Klubu Studentów Akademii Ekonomicznej Kwadraty, w którym odbywał próby. Początkowo brzmienie Kwadratu oscylowało między muzyką jazz-rockową, a blues-rockiem. Z czasem coraz bardziej ciążyło w kierunku rocka progresywnego. To połączenie stylów muzycznych, dało w efekcie utwory takie jak: Polowanie na leśniczego, czy Quasimodo (wydane na singlu).

20.00 -

Spotkanie integracyjne przy poczęstunku i muzyce Zespołu „In Plus” Krzysztof Wawrzyczek - gitara elektryczna, akustyczna, harmonijka ustna,  wokal Tomasz Gandorski - keyboard, organy, backing  wokal. Zespół w tym składzie instrumentalnym istnieje od ponad 20 lat. "In Plus" to dwóch hobbystów w wieku pogwarancyjnym, grających muzykę na żywo z użyciem keyboardu, gitary i harmonijki. Covery wyłącznie znanych utworów są oryginalnie zaaranżowane i wzbogacane improwizacjami. Repertuar to m.in. przeboje Breakout, Niemena, Santany, Dżemu, Pink Floyd czy Claptona. Zespół nawiązuje kontakt z publicznością grając składanki znanych hitów krajowych i zagranicznych. Razem z publicznością bawią się graniem. To ich hobby.

W trakcie imprezy w Klubie  będą organizowane konkursy z nagrodami.