Wybór tekstów ekonomicznych z języka rosyjskiego

Autor                     Grażyna Dyląg, Olimpia Wolska, Stanisław Tomolik

ISBN                      83-7246-945-8

Liczba stron          98

Format                  170 x 240 mm

Oprawa                 miękka

Rok wydania         2006

Cena                     Nakład wyczerpany

Spis_treści

Niniejszy podręcznik jest przeznaczony dla studentów od I do V roku studiów ekonomicznych. Zawiera oryginalne i zaadoptowane teksty ekonomiczne, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki handlu zagranicznego. Doboru materiału dokonano po szczegółowej analizie programów nauczania na tym kierunku, na podstawie materiałów źródłowych. Podręcznik zawiera również wiele ćwiczeń utrwalających wybrane zagadnienia leksykalno-gramatyczne. Celem autorów jest umożliwienie dobrego przygotowania studentów do posługiwania się terminologią z dziedziny handlu zagranicznego. Podręcznik ten może być również wykorzystany na różnego rodzaju kursach organizowanych dla specjalistów, w celu poznania i przyswajania terminologii ekonomicznej.