Przejdź do menu Przejdź do treści

Absolwenci o nas

Michał Pięciorek - Scrum Master w Euvic S.A.

Michał Pięciorek - Scrum Master w Euvic S.A.

Kierunek: HR Business Partner

Studia podyplomowe HR Business Partner wybrałem dlatego, gdyż jako specjalista ds. rekrutacji IT & HR chciałem pogłębiać swoją wiedze z tego zakresu. Studia poleciłbym jednak zarówno osobom chcącym się przebranżowić, jak również tym, posiadającym już pewne doświadczenie zawodowe zakresu HR. Studia były dobrze zbilansowane pod względem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Teoretyczna część zajęć dawała okazję do ugruntowania lub zaktualizowania zdobytej już wiedzy, natomiast praktyczny charakter zajęć sprawiał, że bardzo często mieliśmy okazję rozwiązywać prawdziwe problemy, z jakimi uczestnicy zajęć mierzyli się na co dzień w pracy. Studia były też świetną platformą do wymiany wiedzy, doświadczeń, dobrych praktyk z życia wziętych, a także do poznania wielu fantastycznych ludzi. Niejednokrotnie miałem okazję do korzystania ze zdobytej wiedzy w codziennej pracy. Jeśli ktoś jest zainteresowany tematyką HR to zdecydowanie polecam. 

Agnieszka Jałowiczor – Starszy Specjalista ds. mediów społecznościowych

Agnieszka Jałowiczor – Starszy Specjalista ds. mediów społecznościowych

Kierunek: Menedżer e-commerce i social media

Długo zastanawiałam się nad podjęciem studiów i jedyne, czego mogę żałować, to zwlekania z decyzją. Studia Menedżer E-commerce i Social Media są zdecydowanie godne polecenia. Dużo praktycznej wiedzy, uzyskiwanej od specjalistów i praktyków (m.in. z InPostu, czy Brand24) a także bardzo konkretny program studiów to coś, co na pewno wyróżnia kierunek. Zajęcia z Google Ads czy Facebook Ads to praktyczne szkolenia po których można zaczynać swoją przygodę z reklamami w sieci, po zajęciach z WordPressa każdy będzie w stanie prowadzić stronę internetową, a kontakty pozyskane w trakcie studiów mogą zmienić się w długotrwałe relacje biznesowe. Wisienką na torcie są dodatkowe Certyfikaty potwierdzające wiedzę nabyta na zajęciach z Google Ads, Google Analytics oraz Content marketingu. W moim przypadku studia umożliwiły mi podniesienie kwalifikacji zawodowych, a tym samem zmianę pracy i przejście z komunikacji marketingowej w kierunku e-commerce.

Katarzyna „Puma” Piasecka, kompozytorka, aranżerka, wokalistka, pianistka, producentka, manager kultury

Katarzyna „Puma” Piasecka, kompozytorka, aranżerka, wokalistka, pianistka, producentka, manager kultury

Kierunek: Menedżer kultury

Długo szukałam studiów podyplomowych, które spełniłyby moje wymagania. Jako artystka, która koncertuje zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, potrzebuję praktycznej wiedzy, którą od razu mogę wykorzystać w karierze. Ważny jest dla mnie również czas i niezmienny plan zajęć. Doskonale pogodziłam intensywne studia i pracę artystyczną.

Menedżer kultury to naprawdę dobry kierunek także ze względu na kontakty, które udało mi się nawiązać i które mam do dziś.

Maciej Tuszkiewicz - główny księgowy i menedżer ds. finansów i rachunkowości

Maciej Tuszkiewicz - główny księgowy i menedżer ds. finansów i rachunkowości

Kierunek: Rachunkowość - ścieżka ACCA

Rachunkowość – ścieżka ACCA to studia, które dobrze i systematycznie poszerzają wiedzę zdobytą na studiach I oraz II stopnia. Zagadnienia, choć trudne, były przedstawiane w przystępny sposób, a prowadzący dodatkowo zwracali uwagę na kwestie ważne z punktu widzenia zdawania kolejnych egzaminów w ACCA. Dyskusja nad różnymi zagadnieniami, na przykład budowaniem strategii podatkowych przedsiębiorstwa, pokazywały różne punkty widzenia oraz poszerzały horyzonty.

Ukończenie studiów uprawnia do aż 9 zwolnień w ramach ścieżki ACCA, co jest świetnym sposobem na zdobycie kwalifikacji krajowych wraz z przygotowaniem i skróceniem drogi do certyfikacji na poziomie międzynarodowym. Szczerze polecam!

Katarzyna Łebkowska, Marketing & Employer Branding Specialist w Euvic S.A.

Katarzyna Łebkowska, Marketing & Employer Branding Specialist w Euvic S.A.

Kierunek: Zarządzanie projektem

Studia podyplomowe Zarządzanie Projektem pozwoliły mi usystematyzować wiedzę niezbędną w pracy oraz zacząć lepiej planować zadania i zasoby. Dzięki temu moja praca stała się przyjemniejsza, lepiej zorganizowana i przemyślana. Połączenie teorii i praktyki, wzbogacone o elementy psychologiczne stanowią kompletny i rozbudowany program, skierowany zarówno do doświadczonych managerów, jak również początkujących, pracujących we wszystkich branżach. 

Zajęcia online pozwalają na bezproblemowe połączenie studiów, pracy i życia osobistego, a kompetencje oraz doświadczenie biznesowe prowadzących są gwarancją zdobycia najlepszej wiedzy. Serdecznie polecam te studia managerom projektów, jak również ekspertom, którzy na co dzień zajmują się realizacją mniejszych, jak i większych projektów.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy