Lista zamknięta - warsztaty szkoleniowo-integracyjne dla studentów.

Uprzejmie informujemy, że lista chętnych na wyjazd do Wisły została zamknięta. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane pocztą mailową. W związku z dużym zainteresowaniem planujemy zorganizowanie wyjazdu w nowym roku. Osoby z listy rezerwowej będą miały pierwszeństwo w zakwalifikowaniu się na kolejne warsztaty.

Centrum Wsparcia Osób ze Szczególnymi Potrzebami oraz Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu zapraszają na warsztaty pt. "Wyrównywanie szans edukacyjnych studentów z orzeczoną niepełnosprawnością dzięki współpracy z CWOSP oraz CWFiS".

Warsztaty szkoleniowo-integracyjne odbędą się 02-04 grudnia 2022 w Wiśle w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich START. Podczas wyjazdu zostanie poruszona tematyka m.in. sportów akademickich oraz zawodów dla osób z niepełnosprawnością, boccia - gra dla wszystkich, nordic walking - teoria i praktyka, działalność Organizacji Studentów Niepełnosprawnych UE Katowice.

Głównym celem wyjazdu jest integracja. Będą zabawy, gry planszowe i wyjście w góry (dla chętnych).

W ramach wyjazdu mają Państwo zagwarantowane noclegi, wyżywienie, basen i saunę.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Dojazd we własnym zakresie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: agnieszka.sokolowska-pikon@uekat.pl lub tel. 32-257-7963.

Ilość miejsc ograniczona!!! Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY!