Przejdź do menu Przejdź do treści

Dżamp! Obóz szkoleniowo-integracyjny za nami.

W tym roku po raz pierwszy nasi studenci i doktoranci, dzięki znacznemu dofinansowaniu z UE Katowice, uczestniczyli w Dżampie. Wyjazd organizowany jest dla studentów z niepełnosprawnościami z całej Polski przez Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości. Tegoroczna 15 edycja Dżampa odbyła się w Ustroniu, a uczestnicy byli zakwaterowani w Hotelu Olympic.

Bezpośrednie relacje uczestników: 

Było to absolutnie cudowne przeżycie... Jeden z najwspanialszych wyjazdów, jakie miałem w życiu! Poznałem cudownych ludzi, spotkałem się z olbrzymią ilością dobra, a energia, która panowała podczas tego obozu była nie do opisania. Coś wspaniałego! Ciekawe warsztaty, profesjonalna i wspierająca kadra, zabawy na poziomie, integracja o niesłychanej mocy! (...) Dziękuję za możliwość tego wyjazdu. Osobiście czułem się na nim doskonale; to było doskonałe doświadczenie. Nie zmyślam! Coś cudownego... Jeszcze raz dziękuję! (doktorant)

Obóz Dżamp to najlepszy obóz, na którym byłam. Poznałam wiele osób i mam nadzieję, że nasze przyjaźnie będą na całe życie. Ponadto uczestniczyłam w wielu warsztatach, z których wyniosłam mnóstwo informacji, które wykorzystam w przyszłości. Cieszę się, że są takie obozy dla osób z niepełnosprawnościami i mam nadzieję, że w przyszłym roku będę miała możliwość, dzięki Uczelni uczestniczyć w tak świetnej imprezie. Moim zdaniem organizatorzy stanęli na wysokości zadania i tak zorganizowali nam czas, że nuda była nam obca. Warunki hotelowe godne polecenia na przyszłość. Wszystko działało bez zarzutu. (studentka I roku)

Jak było na Dżampie? Było wspaniale! Był to bardzo wartościowy wyjazd. Na wszystkich uczestników codziennie czekało wiele atrakcji. Wybór był bardzo duży, więc każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli ktoś zastanawia się czy jechać za rok, to serdecznie polecam! (doktorantka)

Myślę, że to był jeden z najlepszych okresów w moim życiu, choć trwał tylko tydzień. Poznałam tam mnóstwo życzliwych, ciepłych osób, z którymi cały czas mam kontakt. Oferta atrakcji, która została zaproponowana przeszła moje najśmielsze oczekiwania, były zajęcia sportowe, wycieczki, warsztaty, konsultacje z psychologami, wspólne spotkania integracyjne z motywem przewodnim. Zajęcia były różnorodne, więc każdy mógł dopasować je do swoich możliwości oraz zainteresowań. Kadra, czyli organizatorzy wyjazdu spisali się na medal, dbali o to, by każdy czuł się komfortowo, byli bardzo pomocni i wspierający, tak naprawdę byli z nami cały czas, nie było podziałów, byliśmy jedną wielką drużyną! Chciałabym bardzo podziękować za możliwość wyjazdu, bo gdyby nie Pani e-mail nie miałabym pojęcia, że taki obóz w ogóle jest organizowany i ominęłoby mnie tyle dobra. Mam nadzieję, że w przyszłości więcej osób z naszej uczelni zdecyduje się na taki wyjazd, jeśli będzie miało taką możliwość, bo naprawdę warto i jestem przekonana, że nie będą żałować! (doktorantka)

Dziękujemy za relacje i bardzo się cieszymy, że Wasze wrażenia są tak pozytywne!

 

 

 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy