Project Week 2022

W dniach 25-29 kwietnia 2022 odbyła się kolejna, już VII edycja Project Week – cyklicznego, międzynarodowego wydarzenia dydaktycznego, którego celem jest wspólna praca studentów nad studium przypadku z obszaru logistyki. W organizację wydarzenia zaangażowane są obecnie dwie uczelnie: Odisee University of Applied Sciences z Brukseli oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

W tegorocznej edycji wzięło udział 21 studentów Odisee University of Applied Sciences z Brukseli oraz 15 studentów kierunku Logistyka.

Przez 4 dni międzynarodowe grupy intensywnie pracowały nad rozwiązaniem złożonego studium przypadku dotyczącego poprawy efektywności funkcjonowania międzynarodowego łańcucha dostaw. Praca studentów oceniana była przez 4 osobową komisję (jury konkursu) w składzie: Prof. Jort Van Schil, Prof. Nadine Hendrickx, Prof. Sanne Marien z Odisee University of Applied Sciences w Brukseli oraz Dr Anna Urbanek z Katedry Transportu.

Jury wyłoniło zwycięską drużynę, która wypracowała najlepsze rozwiązanie. W skład zwycięskiej drużyny weszli studenci 3-go roku kierunku Logistyka na Wydziale Ekonomii Pani Klaudia Dzimira i Pani Monika Cuber. Serdecznie gratulujemy!