Wyróżnienie StatSoft Polska za pracę magisterską promowaną przez Kierownika Katedry

Dnia 6 października 2022 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/23. Podczas uroczystości wręczono szereg wyróżnień dla pracowników oraz studentów i doktorantów naszej Uczelni.

Jedno z nich, przyznane przez firmę StatSoft Polska w konkursie na najlepszą pracę magisterską przygotowaną z zastosowaniem narzędzi statystyki i analizy danych zawartych w programach z rodziny Statistica otrzymała mgr Magdalena Kawecka.

Laureatka otrzymała nagrodę za pracę napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Grażyny Trzpiot zatytułowaną "Zastosowanie wybranych metod wielowymiarowej analizy do oceny sytuacji młodych ludzi na rynku pracy w wybranych krajach Unii Europejskiej w latach 2000-2018".

Serdecznie gratulujemy!