Studenci prezentują świat widziany ich oczami

W ramach semestralnych warsztatów fotograficznych studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej uczestniczyli w spotkaniach z profesjonalistami oraz sami poznawali tajniki fotografii. Efekty ich pracy można już podziwiać w internecie.

"Dla wielu z nas zajęcia fotograficzne wiązały się z dotknięciem profesjonalnego aparatu po raz pierwszy w życiu. Zaczęło się niewinnie. Próbowaliśmy się z nim zaprzyjaźnić, badając różne jego funkcje. Wyjście z nim na ulicę wymagało odwagi, ale przełamaliśmy się i poczuliśmy jak z dobrym kolegą. Dopiero podczas długiego czasu spędzonego nad przemyśleniem każdego kadru sprawiliśmy, że aparat stał się nieodłączny. Zmieniła się nasza wrażliwość, a duża dawka wiedzy i praktyki pokazała nam nowy świat – widziany przez wizjer." Tak mówią o swoim doświadczeniu studenci drugiego roku, którzy chcą podzielić się owocami swojej pracy. Zajęcia prowadzone były pod uważnym okiem dra Sebastiana Musioła.

Zapraszamy do wirtualnej galerii.

logotyp efmd
logotyp ceeman