Współpraca Katedry z Uniwersytetem Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy

W dniach 1-5 października 2019 roku dr Jakub Parnes odbył w ramach programu Erasmus+ wyjazd dydaktyczny na Wydziale Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy. W trakcie pobytu, pracownik KDEiNM realizował dla studentów słowackiej uczelni następujące wykłady:

• The use and misuse of ICT in the local civil dialogue.
  • The Internet as a digital public sphere: possibilities and limitations.
  • The local online media: Their contribution to the process of the development of civil society.

W czasie pobytu, dr Parnes odbył również spotkanie z prof. Jaroslavem Ušiakiem, prodziekanem Wydziału Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy. W jego trakcie omówiono kwestię dalszej współpracy dydaktycznej obu instytucji w ramach programu Erasmus+.