I Konferencja Naukowa Logistyka 2015

W dniach 4 – 5 marca 2015 w Regionalnym Centrum Naukowo – Technologicznych odbędzie się I Konferencja Naukowa Logistyka 2015. Logistyka w naukach o zarządzaniu.

„Logistyka 2015″ jest pierwszą z cyklu spotkań logistyków konferencją, poświęconą współczesnym wyzwaniom logistyki. Jej tematem wiodącym jest: logistyka w naukach o zarządzaniu. Zamierzamy zastanowić się nie tylko nad praktycznym znaczeniem współczesnych rozwiązań logistycznych w obszarze gospodarczym i społecznym, ale również podejmiemy wysiłki w celu usystematyzowania i uporządkowania bazowych pojęć: logistyki, zarządzania logistycznego, systemu logistycznego, miejsca logistyki w naukach o zarządzaniu.

Ponadto, konferencja poświęcona jest pamięci twórcy katowickiej szkoły logistyki – śp. prof. zw. dr hab. Mariana Sołtysika.

Patronat Honorowy:
Prof. zw. dr hab. Leszek Żabiński
Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Więcej informacji na stronie konferencji.