Wykład z firmą CHEP

W dniu 22.05.2019 r. studenci kierunku Logistyka na Wydziale Zarządzania mieli możliwość wysłuchania interesującego wykładu pt. Synergia łańcucha dostaw - rewolucja CHEP tu i teraz, który przygotowany został przez Panią Beatę Duliasz-Gugalę (Retail Project Leader) - przedstawiciela firmy CHEP. Podczas wykładu poruszone zostały wątki zwiazane z nowymi technologiami w łańcuchach dostaw. Prezentowane podczas wykładu studia przypadków były okazją do konfrontacji wiedzy studentów z praktyką gospodarczą w kontekście zrównoważonego rozwoju oraz nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Wykład zorganizowała prof. UE, dr hab. Ewa Płaczek, a uczestniczyli w nim także dr Rafał Otręba oraz mgr Hanna Ziętara.