Przejdź do menu Przejdź do treści

Wybierz #UEKatowice i studiuj po angielsku!

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach doskonale zdaje sobie sprawę, że znajomość języka angielskiego jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na obecnym, stale rozwijającym się rynku pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kandydatów, chcących zdobyć wysokie stanowiska w wymarzonych, prestiżowych firmach, przygotowaliśmy specjalną ofertę rekrutacyjną. Składa się ona z kierunków studiów w całości prowadzonych w języku angielskim.

Nasza bogata oferta studiów w języku angielskim pozwoli zdecydować o wyborze najlepszej ścieżki zawodowej, zdobyć unikalną wiedzę i umiejętności, a kolejno podszlifuje język obcy przyszłych kandydatów na rynku pracy, ubogacając słownictwo. Otrzymanie dyplomu licencjata bądź magistra zdecydowanie zwiększy szanse na sukces w życiu zawodowym oraz na znalezienie pracy w prestiżowej firmie w Polsce, jak i za granicą.

Oferta #UEKatowice

Studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia (licencjackie)

Studia stacjonarne II stopnia (magisterskie)

Where will you get?

Film zrealizowany został w konwencji tik-tokiwej, a więc z dużą dynamiką obrazu, szybkimi ujęciami i mnogością kolorów, w związku z tym nie zalecamy oglądania osobom z zaburzeniami neurologicznymi (obrazy mogą błyskać częściej niż trzy razy w ciągu jednej sekundy)

Opis filmu

Film przedstawia krótką historię 4 osób od momentu przyjazdu do Katowic, aż po po pracę na wysokim stanowisku. Oczywiście najistotniejszym elementem tej drogi jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i skończenie anglojęzycznego kierunku.

Motywem przewodnim filmów jest hasło "How did you get here?". Pytanie jest zadane każdej postaci, zanim pokazujemy jej historię. Na końcu filmu pojawia się pytanie "And you? Where will you get?" skierowane do kandydatów na studia.

Akredytacje międzynarodowe

Nasza Uczelnia oraz programy studiów posiadają liczne cenione akredytacje międzynarodowe.

Akredytacje dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

  • CEEMAN IQA (International Quality Accreditation),
  • Obecnie UE Katowice jest w procesie uzyskiwania akredytacji międzynarodowej AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business).

Akredytacje dla programów studiów

  • EFMD Programme Accreditation dla kierunku International Business (2. Stopień),
  • ACCA (Accredited Programme) dla kierunku Finanse i rachunkowość na studiach drugiego stopnia, specjalność Rachunkowość – ścieżka ACCA.
  • CFA - Program Quantitative Asset and Risk Management (ARIMA) został zaakceptowany do uczestnictwa w University Program Recognition w ramach działalności CFA Institute.
  • CIMA - na kierunku Finanse i rachunkowość, studia drugiego stopnia (UE & CIMA - DMA), 
  • PRMIA Risk Accreditation dla kierunku Finanse i rachunkowość na studiach drugiego stopnia, specjalność Quantitative Asset and Risk Management (ARIMA),
  • GARP (Global Association of Risk Professionals) dla specjalności ARIMA na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Szczegóły można znaleźć na stronie.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca