Przejdź do menu Przejdź do treści

XVIII Konferencja Naukowa PROCESY INTERNACJONALIZACJI W GOSPODARCE ŚWIATOWEJ

Katedra Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych serdecznie zaprasza do udziału w obradach XVIII Konferencji Naukowej PROCESY INTERNACJONALIZACJI W GOSPODARCE ŚWIATOWEJ, która odbędzie się w dniu 20 października 2021 r. (początek o godz. 10.00).

 

Ze względu na sytuację pandemiczną tegoroczna edycja Konferencji odbędzie się w formule zdalnej na platformie Google Meet.

 

Obrady konferencji zostały podzielone na dwie sesje:

-      I Sesja – PODMIOTY GOSPODARKI ŚWIATOWEJ W DOBIE PANDEMII COVID-19

-      II Sesja - PROCESY INTERNACJONALIZACJI W GOSPODARCE ŚWIATOWEJ XXI W.

 

W trakcie Konferencji referaty zaprezentują naukowcy z SGH w Warszawie, UE w Krakowie, UE w Poznaniu, UE we Wrocławiu, Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Warszawskiego, a także pracownicy naszej Uczelni.

 

Wstępny program Konferencji dostępny jest na stronie Konferencji (https://www.ue.katowice.pl/jednostki/katedry/we/katedra-miedzynarodowych-stosunkow-ekonomicznych/konferencja-mse-2021.html).

 

Pracowników i studentów Uniwersytetu zainteresowanych uczestnictwem w obradach, uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres msekonferencja@ue.katowice.pl do dnia 17.10.2021 r. Formularz zgłoszenia uczestnictwa w obradach bez referatu jest dostępny na stronie konferencji.

 

Zarejestrowani uczestniczy otrzymają link do obrad Konferencji.

 

Udział w obradach bez referatu jest bezpłatny.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca