Przejdź do menu Przejdź do treści

Koło International Challenge jest studencką inicjatywą zajmującą się różnorodnymi zagadnieniami ważnymi dla współczesnej gospodarki światowej, w tym: negocjacjami, różnicami kulturowymi w biznesie, dyplomacją, internacjonalizacją w działalności gospodarczej, zagadnieniami związanymi z Unią Europejską.

Cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez nas od wielu lat są Dni Europejskie – wykłady i warsztaty dotyczące ważnych europejskich problemów i wyzwań.

Nasze zadania realizujemy przez organizację spotkań z ekspertami, wspólne wyjazdy na konferencje studenckie i naukowe, prowadzenie badań, dyskusje i współpracę. Ważnym aspektem wszystkich działań jest zdobycie doświadczenia w różnych sferach, np.: organizacyjnej, naukowej, komunikacyjnej, przedsiębiorczej. To wszystko na pewno przyda nam się nie tylko na starcie naszej kariery zawodowej. Przy tym poznajemy nowych ludzi i budujemy relacje, które w biznesie, tak jak w życiu są najważniejsze. Chcemy ciągle rozwijać i rozszerzać formy naszych działań. Szukamy nowych wyzwań, bo lubimy się z nimi zmagać - to daje dużą satysfakcję.

Obecnie przewodniczącym koła jest Bartłomiej Żurek. Opiekę nad Kołem sprawuje dr Rafał Świtała.

https://www.facebook.com/KNInternationalChallenge/

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3