Sportowy sukces na VII Ogólnopolskich Mistrzostwach Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Halowej

VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Halowej, które odbyły się terminie 11-13 września 2020 r. w Lublinie w ramach projektu "BE HEALTHY – PhD" dofinansowane były z programu "Społeczna odpowiedzialność nauki" Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Podczas wydarzenia odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Polski Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Halowej, a także prelekcje, warsztaty prozdrowotne, profesjonalny trening siatkarski oraz konsultacje z dietetykiem połączone z możliwością pomiaru składu masy ciała.

Doktorantów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach reprezentowali: mgr Małgorzata Grząba, doktorantka i pracownik naukowo-badawczy z Katedry Finansów Publicznych oraz mgr Bartłomiej Lisicki, doktorant i pracownik naukowo-badawczy z Katedry Rachunkowości. Nasza reprezentacja wygrała turniej i zdobyła I miejsce na VII Ogólnopolskich Mistrzostwach Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Halowej. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach pokonał w bezpośrednich spotkaniach między innymi reprezentacje Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Politechniki Warszawskiej czy Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej.